e Okul Öğrenci Sınıf Ders Ortalaması Sorgulama

e Okul Öğrenci Sınıf Ders Ortalaması Sorgulama. E-Okul Veli Bilgilendirme Sistemine giriş yaparak öğrencinizin sınıf içindeki durumunu öğrenebilirsiniz. e-Okul Sınıf Ders Ortalaması 2018,e-Okul Sınıf Ders Ortalaması 2019,e-Okul Sınıf Ders Ortalaması 2020, yıllarına ait Öğrencinizin bulunduğu şubedeki sınıf içindeki ders ortalamalarını takip edebilirsiniz.

e-Okul veli Bilgilendirme Sistemine https://e-okul.meb.gov.tr/ URL adresinden giriş yaparak e-Okul İnternet uygulamaları sayfasına ulaşabilirsiniz.

e-Okul VBS  Giriş yaptıktan sonra sol tarafta yer alan “Öğrenci Bilgileri” Menüsünün  ortasının altına doğru “Şube Yazılı Ortalamaları” penceresini tıklayınız karşınıza aşağıdaki gibi bir ekran çıkacaktır.

e-Okul öğrenci ve veli bilgilendirme sistemi Öğrenci Sınıf Ders ortalamaları menüsünden ilkokul 4. Sınıf, Ortaokul 6. Sınıf,  Ortaokul 7. Sınıf, Ortaokul 8. Sınıf, lise 9. Sınıf, lise 10. Sınıf,lise 11. Sınıf, lise 12. Sınıf, 1. Yazılı Ortalamaları ve Şube Ortalamaları, 2. yazılı  Ortalamaları ve Şube ortalamaları, 1.Dönem sonu ders ortalamaları ve şube ortalamaları ile 2. Dönem yıl sonu ders ortalaması ve sınıf ortalamalarını öğrenebilirsiniz.