e Okul Öğrenci Giriş Sayfası 2019

e Okul Öğrenci Giriş Sayfası 2019,e Okul 2019-2020,e Okul Öğrenci 2019-2020, e Okul Öğrenci Giriş 2019-2020,e Okul Öğrenci Girişi Yap 2019.e Okul VBS Giriş,e-Okul Öğrenci Girişi İlkokul, e-Okul Öğrenci Girişi Ortaokul, e-Okul Öğrenci Girişi Lise, e-Okul Not Sorgulama, e-Okul Karne Bakma, e-Okul Ders ortalaması, e Okul yarıyıl notları, e Okul yıl sonu notları. e-Okul Veli Bilgilendirme Sistemi öğrenci sorgulama. MEB e-Okul Sistemine Giriş

E-OKUL ÖĞRENCİ GİRİŞİ İÇİN TIKLAYINIZ

Milli Eğitim Bakanlığı E-Okul Öğrenci Giriş sayfasından Öğrencinin TC Kimlik No, Öğrenci Okul No ve Güvenlik Kodu ile Milli Eğitim Bakanlığı e-Okul portalına giriş yapabilirsiniz. Yurtdışından eokula girecek olan öğrenciler  https://eokulyd.meb.gov.tr/ adresinden ulaşabilirler.

Milli Eğitim Bakanlığı Resmi İnternet sayfası e-Okula yukarıdaki linklerden https://e-okul.meb.gov.tr/ adresine ulaşarak giriş yapabilirsiniz.

e-Devlet şifresi olan veliler ise https://www.turkiye.gov.tr/ogrenci-bilgi-sistemi üzerinden e devlet girişi ile e-Okul Veli Bilgilendirme sistemine giriş yapabilirler.

Bu hizmeti kullanarak Milli Eğitim Bakanlığına bağlı öğretim kurumlarına kayıtlı, velisi olduğunuz öğrencilerin listesine ulaşabilirsiniz. İsimlerin yanında bulunan bağlantıyı takip ederek, e-Okul sistemine ulaşabilir, öğrenciye ait detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

MEB e-Okul Öğrenci Bilgi Sisteminde:

e-Okul sınav tarihleri, e Okul sınav sonuçları, not ortalaması, diploma notu, ilkokul 4. sınıf sınav sonuçları, ortaokul 5. sınıf sınav bilgileri, ortaokul 6. sınıf sınav bilgileri, ortaokul 7. sınıf sınav ve not bilgileri, ortaokul 8. Sınıf sınav ve not bilgisi, lise 9.sınıf sınav ve not bilgisi, lise 10.sınıf sınav ve not bilgisi, lise 11. sınıf lise sınav ve not bilgisi, lise 12. sınıf ders notları sınav sonuçları bilgisi ve diğer bilgiler bu sistemin içinde.

e-Okul Veli Bilgilendirme Sisteminde hangi menüler var

Sınav Bilgileri
Öğrenci Bilgileri
Duyurular
Devamsızlık Bilgisi
Not Bilgisi
Haftalık Ders Programı
Sınav Tarihleri
Aldığı Belgeler
Okuduğu Kitaplar
Davranış Notları
Diploma Puanı
Yıl Sonu Notları
Nakil Durumu
Şube Yazılı Ortalamaları
Pansiyon Zaman Çizelgesi
Pansiyon Yemek Menüsü
Pansiyon Devamsızlık Bilgileri
Pansiyon İzin Bilgileri
Sağlıkla İlgili Fiziksel Uygunluk Karnesi