E-okul neden açılmıyor?

E-okul veli bilgilendirme sistemi dönem sonu yaklaştıkça yoğunlaşıyor. E okul karne notları hazırlanırken, e okul veli bilgilendirme sistemi zaman zaman açılmıyor. Son günlerde özellikle TEOG sınav sonuçları açıklanacağı için 8. sınıf öğrencileri e okul veli bilgilendirme sistemini sıkça ziyaret ediyor. Bu tür sık ziyaretler yoğunluk nedeniyle dolaylı olarak kapanmalara neden olmaktadır. Bizlerde e okul rehberi sitesi olarak sizlere zaman zaman oluşmakta olan bu tür problemleri duyurmakla görevliyiz.

Şu sıralar da e okul girişi sorunlu, hem e-okul veli bilgilendirme sistemi hem de e-okul yönetim bilgi sistemi girişlerinde sorun yaşanıyor. Merkezi ortak sınav sonuçları yani TEOG sonuçları bir yandan , karne notları ve takdir teşekkür hesaplama işlemleri bir yandan e-okul en bereketli günlerini yaşıyor. Haliyle bu yoğunluk e-okul sisteminde yavaşlamalar ve kesintilere sebep olabiliyor. Zaman zaman rehber sitemiz www.eokulogrencigirisi.com sistemiz de yoğunluktan açılmıyor. Sorun geçicidir, kısa süre içinde düzelmektedir. Sabırla girmeyi deneyiniz.

Çocuklarımız hakkında her türlü bilgiyi, istediğimiz her an, kolaylıkla ulaşabilmemizi sağlayan müthiş bir platformdur. E-okul veli bilgilendirmesi ile okul yönetiminin yahut öğretmenlerinizin sizlere ulaştırmak istedikleri duyuruları görebilir, okulunuzdan haberdar olabilirsiniz. E-okul bünyesine bağlı e-okul veli bilgilendirme sistemi ile de çocuklarınızın haftalık ders programlarını, ders ve davranış notlarını takip edebilirsiniz. Sınav tariflerini öğrenebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>